|
Bardzo istotny punkt zdobyliśmy wczoraj w konteście walki o spokojny ligowy byt. Kamień z serca mi spadł gdy Korona dostała dwójkę od Górnika,bo gdyby wygrała byłoby tak sobie. Kogoś tu cieszy zwycięsto Poznania nad Zagłębiem, i słusznie,bo tym samym miedziowi spokojnie ulokowali się na dnie tabeli. Trzeba przyznać, że kolejka ułożyła sie dla nas nie najgorzej.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|