Bobek90 napisał(a):

[B]
Bo o to w tym calym szkoleniu chodzi; samym szkoleniem nie buduje sie sukcesu, bo sukces to wynik nie jednego a wielu elementow (szkolenie, transfery, trener, itd.). Szkolenie to poprostu jeden z tych elementow, jeden z elementow profesjonalnego klubu; pierwszy krok w budowie profesjonalnego klubu. W naszych realiach finansowych nie da sie stworzyc w miare solidnego klubu bez wydajnego szkolenia.
|
Trudno się z tym nie zgodzić. Pytanie czy u nas "Myślenice" zauważyły tą zależność.