Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19892
Stary 21.10.2012, 02:09
Gdy czytam taką wypowiedź piłkarza mojego klub "trzeba tylko popracować nad skutecznością" to się zastanawiam jakim zjebem trzeba być żeby w ogóle coś takiego powiedzieć? Ciśnie się jedno pytanie do Rafałka w związku z tą wypowiedzią - To nad czym przepłacona miernoto pracujesz ? Kolejny złotousty grajek.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując