|
Gdy czytam taką wypowiedź piłkarza mojego klub "trzeba tylko popracować nad skutecznością" to się zastanawiam jakim zjebem trzeba być żeby w ogóle coś takiego powiedzieć? Ciśnie się jedno pytanie do Rafałka w związku z tą wypowiedzią - To nad czym przepłacona miernoto pracujesz ? Kolejny złotousty grajek.
|