|
To czemu zszedł z boiska najlepszy chyba do 60 min Chrapek, a nie Garguła pozostanie dla mnie nieodgadnioną tajemnicą. Na klepki Meliksona z Chrapkiem naprawdę było miło popatrzeć, ogólnie widać postep w grze.
Niestety, przez "wielookienkowe" zaniedbania ta drużyna nie ma nawet PÓŁ napastnika z prawdziwego zdarzenia. Bo to co sobą prezentują Genkov i Sikorski to jest tragedia. Nie obrona i nie pomoc jest najsłabsza tylko właśnie atak, priorytet na zimę to porządny, szybki napastnik z zmysłem do gry kombinacyjnej, nie kołek w stylu Genkova, ani totalna miernota jak Sikor. Nie będziemy zdobywać bramek z takimi asiorami w ataku, szkoda tylko, że marnuje się potencjał kreatywnych Meliksona, Chrapka czy Ilieva.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
|