|
Senior Member
Offline
|
#108

20.10.2012, 21:04
|
Wygląda na to że mamy powtórkę z Moskala, czyli "krakowska piłka", tyle że w kiepskim wykonaniu i stąd nieskuteczną.
Na plus lepiej wyglądała obrona, na minus Garguła i jednak mimo ambitnej postawy Sikorski. Notabene uważam że miejsce dla Czekaja to ławka rezerwowa, na środku obrony w jego miejsce Bunoza, a na lewej obronie dałbym nieskutecznego w ataku ..Sikorskiego. Gość jest piłkarsko słaby ale waleczny i może by spróbować z niego zrobić LO. W ataku jednak jesteśmy skazani na Genkowa. Może więcej grać powinien Szewczyk, może Boguski, ale w gruncie rzeczy to poza Meliksonem, przy kiepskiej postawie Iliewa i Genkowa, a o innych juz nawet nie wspominając, to brakuje nam zwyczajnie jakości.
Hmm, co robić, w tym sezonie walczymy o środek tabeli, tak to na dziś wygląda i czas się z tym pogodzić, w kontekście MP sezon stracony, choć to dopiero jego początek. Jest jeszcze PP, a w czołówce pozostaje życzliwie patrzyć na zaprzyjaźniony z nami Śląsk i jak dla mnie Górnik Zabrze (ładne bramki w ostatniej kolejce po zespołowych akcjach), naszego Adama Nawałki, który pokazuje, że jest godną propozycją na szkoleniowca Wisły.
I jeszcze jedna uwaga:
bonawentura napisał(a): 
|
Zgadzam się. Garguła to sabotaż moim zdaniem. Powinien przesunąć Meliksona do środka, wprowadzić Szewczyka. Inaczej tego na dzień dzisiejszy nie widzę.
|
Też tak uważam.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.10.2012 o godz. 21:07.
|
|