Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.10.2012, 20:30
Za Gargułę, Kulawik ma u mnie grubą krechę. Rozumiem że była amnestia, rozumiem czystą kartę, ale jakim prawem Garguła wychodzi na II połowę? Dla mnie to skandal tego meczu...
Odpowiedz cytując