|
Uff odetchnąłem z ulgą , gdy sędzia odgwizdał koniec meczu Zagłębie vs Lech. Szczęśliwe zwycięstwo Lecha , ale ogromnie cieszy. Taki heroiczny bój przy kontuzjach i czerwonej kartce dla Kebaba :} Pierwsza połowa świetna w wykonaniu Lecha a druga całkowita dominacja Zagłębia. No nic jest lider przynajmniej do poniedziałku. :}
Co do meczu Górnik vs Korona , to nic nie zapowiadało w pierwszej połowie , że Górnik będzie prowadził a tu proszę. Dwa gole w 5 minut i pozamiatane. Widać , że Górnik jest w formie.
Ciekawe co zdarzy się w dzisiejszych meczach.
|