Belzebub napisał(a):

Ja nie wiem jak można być tak ograniczonym na argumenty..TVN chyba puszcza przekaz podprogowy bo ciężko uwierzyc, że istnieją ludzie tacy jak panowie powyżej
|
Nie wymagaj żeby 100% ludzi umiało korzystać z mózgów. Statystycznie muszą pojawić się ludzie ograniczeni bo takie jest życie.Ważne żeby stosunek Wolnych Polaków vs Niewolniczych Lemingów był na korzyść tych pierwszych
