|
Raczej kontrast. Sarkazm.
Głowa nie wpisuje się wypowiedzią w oczekiwania v-prezesa.
Czytanie takich wywiadów mdli. Wolałbym usłyszeć coś konstruktywnego z jednej albo z drugiej strony. A nie że jest dobrze choć jest źle. Staramy się , konfliktów nie ma a drużynę prowadzić może Krystyna z kotłowni. My piłkarze się do trenera przyzwyczaimy.
|