Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4041
Stary 20.10.2012, 11:33
Raczej kontrast. Sarkazm.
Głowa nie wpisuje się wypowiedzią w oczekiwania v-prezesa.

Czytanie takich wywiadów mdli. Wolałbym usłyszeć coś konstruktywnego z jednej albo z drugiej strony. A nie że jest dobrze choć jest źle. Staramy się , konfliktów nie ma a drużynę prowadzić może Krystyna z kotłowni. My piłkarze się do trenera przyzwyczaimy.
Odpowiedz cytując