Wyświetl pojedynczy post
uzytkownik_forum
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60485
Stary 20.10.2012, 10:27
Problem jest nieco inni. Niektórzy bowiem nie ogarnęli upływu czasu myśląc, że Wisła to top polskiej ekstraklasy, że każdy ma miękkie nogi i robi miękką kupę na myśl, że przyjeżdża Wielka Wisła. Każdy piłkarz w Polsce marzy, by dostać się nawet na ławkę Białej Gwiazdy i mieć dres z Białą Gwiazdą.Litości..

Prawda jest inna. Piłkarsko jesteśmy zespołem słabym, obecnie w dolnej części tabeli. Każdy wie, i każdy widzi, że rotacja na stanowisku trenera jest u Nas normą, co beznadziejnie wróży stabilizacji, a nie muszę mówić, że stabilizacja i schematy to dla piłkarzy baza i podstawa. To, że w klubie jest problem z finansami wie każdy, kto chce wiedzieć, więc czasu złotego cielca są już za nami - jesteśmy tak podniecający finansowo jak Podbeskidzie. Teraz zadam pytanie osobom twierdzącym, że X, czyli wyróżniający się piłkarz ligi miałby się pojawić na Reymonta ? W słabym klubie, mającym regres finansowy, w wiecznej przebudowie i z aspiracjami nieadekwatnymi do możliwości ? Podpowiem - chętnych nie będzie, bo nie mamy ŻĄDNEJ karty przetargowej. Żadnej. Przestańcie także rzucać sloganami, że to wielokrotny mistrz Polski, bo to już PRZESZŁOŚĆ. Przyszły lata chude i należy przestać się zastanawiać, czemu ten Milik jest taki głupi, że nie błaga o transfer do Wisły, tylko się marnuje u zabrskich...
Odpowiedz cytując