Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.10.2012, 03:29
Sorry, wrzucę do do kolejnego posta (pod sobą, ale nie chciałem aby treści się "stopiły" ze sobą):

... żeby mnie nie byo za dużi w jednym i nieczytelnym poscie,

Czy nadal śmiejemy się ze sztucznej mgły?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/38593...sztucznej-mgly
Odpowiedz cytując