Sorry, wrzucę do do kolejnego posta (pod sobą, ale nie chciałem aby treści się "stopiły" ze sobą):
... żeby mnie nie byo za dużi w jednym i nieczytelnym poscie,
Czy nadal śmiejemy się ze sztucznej mgły?
http://wpolityce.pl/wydarzenia/38593...sztucznej-mgly