Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2393
Stary 20.10.2012, 02:16
yarow napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem nic o żadnej konferencji. Może dlatego, że nie oglądam TV.

[...]
Już wiem o co biega.
Konferencja Smoleńska
w Warszawie.


Cytat
"22 października w godzinach 9:00 – 19:00

http://www.konferencjasmolenska.pl/

oraz

http://smolenskcrash.com

Swoje doniesienia przedstawią kolejno naukowcy:
godz 9:20 - część I - „Zagadnienia ogólne i analiza wrakowiska” :
Chris Cieszewski, University of Georgia;
Piotr Witakowski, Akademia Górniczo Hutnicza;
Jacek F. Gieras, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy;
Gregory Szuladziński, Analitycal Service Pty Ltd;
godz 11:20 - część II - „Badania fizyko-chemiczne, aspekty wytrzymałościowe”:
Wacław Berczyński, Former Politechnika Łódzka, Concordia Univ., Boeing;
Jan Błaszczyk, Wojskowa Akademia Techniczna;
Wojciech Fabianowski, Politechnika Warszawska;
Jan Obrębski, Politechnika Warszawska;
Chris Cieszewski, University of Georgia;
godz 13:50 – część III - „Zagadnienia związane z trajektorią lotu”
Kazimierz Nowaczyk, University of Maryland;
Marek Dąbrowski,
Michał Jaworski,
Andrzej Flaga, Politechnika Krakowska;
Jacek F. Gieras, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy;
godz 16:10 – część IV - „Analiza zderzeń i modelowanie numeryczne”
Wiesław Binienda, The University of Akron;
Aleksander Olejnik, Stanisław Kachel, Adam Kozakiewicz, Wojskowa Akademia Techniczna;
Marek Czachor, Politechnika Gdańska;
Andrzej Morka, Tadeusz Niezgoda, Paweł Dziewulski, Sebastian Stanisławek, Wojskowa Akademia Techniczna;
godz 17:50 – 19:00 Dyskusja generalna"

---------

Za:

http://niepoprawni.pl/blog/5462/moze...kowej-smolensk

-----------------------------------------------------


Dla mnie tzw. motyw jest sprawą drugorzędną ponieważ zbrodnia istnieje zawsze realnie niezależnie od tego, czy znamy spsosób myslenia sprawcy czy nie znamy.

Jednak korzystajac z okazji przypomnę tylko jedną z hipotez dotyczących potencjalnych zysków osiągnietych przez zamachowców. Tekst z 2010 r.:

http://smolensk-2010.pl/2010-07-21-z...g-zamachu.html
Ostatnio edytowane przez yarow : 20.10.2012 o godz. 03:16.
Odpowiedz cytując