yarow napisał(a):

Nie wiem nic o żadnej konferencji. Może dlatego, że nie oglądam TV.
[...]
|
Już wiem o co biega.
Konferencja Smoleńska
w Warszawie.
Cytat
"22 października w godzinach 9:00 – 19:00
http://www.konferencjasmolenska.pl/
oraz
http://smolenskcrash.com
Swoje doniesienia przedstawią kolejno naukowcy:
godz 9:20 - część I - „Zagadnienia ogólne i analiza wrakowiska” :
Chris Cieszewski, University of Georgia;
Piotr Witakowski, Akademia Górniczo Hutnicza;
Jacek F. Gieras, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy;
Gregory Szuladziński, Analitycal Service Pty Ltd;
godz 11:20 - część II - „Badania fizyko-chemiczne, aspekty wytrzymałościowe”:
Wacław Berczyński, Former Politechnika Łódzka, Concordia Univ., Boeing;
Jan Błaszczyk, Wojskowa Akademia Techniczna;
Wojciech Fabianowski, Politechnika Warszawska;
Jan Obrębski, Politechnika Warszawska;
Chris Cieszewski, University of Georgia;
godz 13:50 – część III - „Zagadnienia związane z trajektorią lotu”
Kazimierz Nowaczyk, University of Maryland;
Marek Dąbrowski,
Michał Jaworski,
Andrzej Flaga, Politechnika Krakowska;
Jacek F. Gieras, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy;
godz 16:10 – część IV - „Analiza zderzeń i modelowanie numeryczne”
Wiesław Binienda, The University of Akron;
Aleksander Olejnik, Stanisław Kachel, Adam Kozakiewicz, Wojskowa Akademia Techniczna;
Marek Czachor, Politechnika Gdańska;
Andrzej Morka, Tadeusz Niezgoda, Paweł Dziewulski, Sebastian Stanisławek, Wojskowa Akademia Techniczna;
godz 17:50 – 19:00 Dyskusja generalna"
---------
Za:
http://niepoprawni.pl/blog/5462/moze...kowej-smolensk
-----------------------------------------------------
Dla mnie tzw. motyw jest sprawą drugorzędną ponieważ zbrodnia istnieje zawsze realnie niezależnie od tego, czy znamy spsosób myslenia sprawcy czy nie znamy.
Jednak korzystajac z okazji przypomnę tylko jedną z hipotez dotyczących potencjalnych zysków osiągnietych przez zamachowców. Tekst z 2010 r.:
http://smolensk-2010.pl/2010-07-21-z...g-zamachu.html