|
Pytacie dlaczego? Z milionów powodów które dla człowieka cywilizacji zachodniej są niewystarczające. Choćby bliska perspektywa przedłużenia umowy gazowej.
Skoro zamach jest dla was tak nieprawdopodobny, to czym wytłumaczyć zachowanie Rosji po katastrofie. Dlaczego wszystko ukrywają? Tak się zachowuje ktoś nie mający nic na sumieniu? Kro wymyślił bajkę dla lemingów o brzozie? Po co?
Konrad.
Fałszywe brudy o Kaczorze były wypuszczane od momentu kiedy wygrał wybory. To widocznie nie gwarantowało że znów ich nie wygra.
A jak by go nie usunęli? Kolejne pięć lat problemów.
Bo Kaczyński był przywódcą kraju który już raz rozpieprzył system.
Spytaj się koalicji dlaczego tuszuje, bo chyba nie masz watpliwości ze to robi, sprawe, mimo że zginęli tam również ich koledzy. Może dlatego ze wojna wymaga ofiar? Co by było gdyby tym samolotem nikt z PO nie poleciał?
Gwarantuje Ci że przez cały sierpień 2008 innego tematu nie było.
|