Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
2354
19.10.2012, 08:53
Ma ktoś linka do drugiego "przecieku" zdjec z katastrofy, tych niby z polskiego bloga. Jak tak proszę na priva o wiadomość
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87