Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#730
Stary 18.10.2012, 20:46
A ja ostatnio piłem EB notabene kupione na wyspach i mi się szczeniackie lata przypominały.

Pytanie czy jest jeszcze produkowane 10,5 i wogole jaki browar to piwo robił
,
Odpowiedz cytując