witam piwoszy
Powiedzcie mi prosze Panowie gdzie i czy wogole kupie najlepszego pilsa 2010 swiata czyli Alpirsbacher'a
Troche ich naprzywozilem zza Odry, ale mam nieodparte wrazenie ze za malo i niemal przekonany ze bede tęsknić , a wiec jak , kupie tu gdzies? Dzieki z gory
