Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19694
Stary 18.10.2012, 14:57
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
E tam,takie gadanie. W poważnym kraju nikt by o facecie na drugi dzień nie pamiętał ,bo by go wywalono z partii. Za brak kultury zwyczajnie i krótkowzroczność.

Natomiast to co wkleiliście ja traktuje póki co jako żart, bo nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku, ktoś średnio rozgarnięty może napisać takie coś. Zwyczajnie nie wierze, że on to na serio napisał.
https://fr.twitter.com/sikorskiradek

Siódma wypowiedź przesuwając w dół. Radek "gdyby pojechali do Afganistanu" Sikorski śmieszkiem raczej nie jest, jest po prostu nadętym bufonem bez kwalifikacji i wyuczonej "inteligencji".
Ostatnio edytowane przez hunter : 18.10.2012 o godz. 14:59.