Marszałek napisał(a):

E tam,takie gadanie. W poważnym kraju nikt by o facecie na drugi dzień nie pamiętał ,bo by go wywalono z partii. Za brak kultury zwyczajnie i krótkowzroczność.
Natomiast to co wkleiliście ja traktuje póki co jako żart, bo nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku, ktoś średnio rozgarnięty może napisać takie coś. Zwyczajnie nie wierze, że on to na serio napisał.
|
https://fr.twitter.com/sikorskiradek
Siódma wypowiedź przesuwając w dół. Radek "gdyby pojechali do Afganistanu" Sikorski śmieszkiem raczej nie jest, jest po prostu nadętym bufonem bez kwalifikacji i wyuczonej "inteligencji".