kuczmen napisał(a):

W poważnym kraju to np.jakim ?daj przykład prosze.Ty chłopie chyba tv nie oglądasz skoro muwisz ze te słowa są nie możliwe .Każdego dnia słyszymy bzdury i to większe.Ale wymien kraj w którym polityka jest taka ą ę i wszystko łatwo idzie.Często własnie politycy używają takich zwrotów więc prosze o przykład
|
Polskiej TV nie oglądam, bo nie jest mi to do niczego potrzebne. Tym bardziej że potrzebuje informacji a nie jakiś komentarzy niedouczonych pismaków.
Poważny kraj wg mnie to taki, gdzie są zachowywane chociażby minimalne pozory w grze politycznej i pewnych norm się nie przekracza. Mówię o czołowych politykach danego kraju. Pewnie, że jacyś niszowi politycy, którzy chcą się wybić na pierwsze strony gazet, sformułowania o dożynaniu kogoś puszczają w świat, pod własnym nazwiskiem. Może nie tyle w świat co w najbliższą okolicę, bo niszowi to mają do siebie, że działają na okolice. Tutaj takie słowa wypowiada minister spraw zagranicznych

Rozumiesz już o czym mówię? Słowa, to raz o dożynaniu a dwa ten wpis. Kosmos.
A to ,że jesteś karmiony głupotami, to cóż ja Ci mogę poradzić. Nie oglądaj, nie słuchaj, skoro wiesz, że są to głupoty.