AYALA napisał(a):

|
Radziu miał już wiele kontrowersyjnych wypowiedzi jak te co chciał dorżnąc PiS-owską watahe więc wszytsko możliwe...
|
E tam,takie gadanie. W poważnym kraju nikt by o facecie na drugi dzień nie pamiętał ,bo by go wywalono z partii. Za brak kultury zwyczajnie i krótkowzroczność.
Natomiast to co wkleiliście ja traktuje póki co jako żart, bo nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku, ktoś średnio rozgarnięty może napisać takie coś. Zwyczajnie nie wierze, że on to na serio napisał.