|
Tylko jest jeden podstawowy problem- finanse. Drużyny nawet na zapleczu ekstraklasy nie mają często pieniędzy by seniorka drużyna przejechała pół Polski na mecz, więc nie wiem gdzie kluby miałyby szukać pieniędzy na podróż młodzieżowców, nie mówiąc już o drużynach z niższych lig.
|