Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4039
Stary 18.10.2012, 13:22
Ręce opadają.

Zastanawiające, bo według Arka nie ma żadnych problemów. Z Probierzem jak z każdym innym trenerem wszystko było ok tylko się zwolnił. Od tak o, bo tak. Wszyscy koncentrowali się na sobie, na grze.

Z wywiadu wynika iż Bednarz wybrał schizofrenika na trenera - szatnia była ok, przełożony akceptował wyniki zespołu.

Głowa - trudno powiedzieć? Nie wierze że nie masz własnego zdania. Nie masz 10 lat. Trener z jakiś powodów nie chciał dalej pracować w tym klubie, poddał się. Spotykałeś go przecież codziennie. Nie wiesz co mogło być przyczyną? Kontakt miedzy Wami a trenerem był dobry i Wam nic nie powiedział o przyczynach swojej decyzji? Nie wierzę. Wiem że nie mogłeś pewnych rzeczy powiedzieć dziennikarzowi - naturalna sprawa. Na przyszłość Arek rada - weź do serca wypowiedz swojego Prezesa - 'kibice zasługują aby powiedzieć im prawdę'.

Lukasz.
Odpowiedz cytując