Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4038
Stary 18.10.2012, 12:18
Arkadiusz Głowacki: Odejście trenera Probierza to nasze niepowodzenie

- Szczerze mówiąc, dużo gorzej już grać się chyba nie da - wyznaje szczerze w rozmowie Arkadiusz Głowacki, piłkarz Wisły Kraków. Rozmawia Bartosz Karcz.


Wizja, w której Michał Probierz miał budować nową drużynę, nie wypaliła. Częściowo z winy tego trenera, częściowo z waszej. Dlaczego ta współpraca była tak nieudana? Skończyła się między wami tzw. chemia czy może w ogóle jej nie było?
Tak naprawdę trudno powiedzieć, co się stało. Był jakiś pomysł na prowadzenie tej drużyny. Wiadomo, że są też problemy finansowe w klubie, co nie ułatwia zadania. Podejrzewam, że wszyscy zakładali, że będą straty w lidze, że pewnie nie zawsze będziemy wygrywać efektownie. Nikt jednak nie spodziewał się, że to będzie wyglądało w ten sposób. Aż tak źle. Dzisiaj można różne rzeczy opowiadać. Prawda jest jednak taka, że jako piłkarze musimy się koncentrować na tym, co dzieje się na boisku i na wynikach.
Odpowiedz cytując