Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
Od: 03.2011
Offline
#
2352
18.10.2012, 12:02
brylant17
napisał(a):
Ja wczoraj są zdjęcia z sekcji Kaczyńskiego jak i trumnie....
(....)
ok wiem że drastyczne wystarczy wrzucić w google grafika i macie
Nie potrafięe tego znaleźć mógłbyś mi wysłać link na pw ?
Manhunt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt