Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19681
Stary 17.10.2012, 22:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie my jako naród jesteśmy "hienami smoleńskimi". Wczoraj na google w wyszukiwarce prym wiodło Lech+Kaczyński+ciało. Smutne.
Napisałem to w klimacie oburzenia tym co się działo w necie od ok. doby, gdzie wspomniane przeze mnie frazy w wyszukiwarkach biły rekordy popularności, a forach/stronach/SB (nie tylko na tej) masa osób chciała się pochwalić swoim "odkryciem". Jeśli uważasz, że to normalne, gdzie naprawdę duża grupa osób zajmuje się tak niezrozumiałymi dla mnie sprawami to nie mam pytań. Nie ma to nic wspólnego z generalizowaniem, które próbujesz mi imputować. Moje oburzenie nie było odosobnione co na blogach i wśród dziennikarzy dało się odczuć.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 17.10.2012 o godz. 22:20.