|
Ja również nie uważam że najdroższe jest najlepsze... niestety pizzerie stawiam na równi z kebabami i mcdonaldem. Krk rynek jest tym niestety przepełniony i mimo to co chwila otwierają się nowe...
Każdy ma swoje zdanie... ja zaprezentowałem swoje... wymieniłem restaurację które uważam za dobre.
Odniesienie do związku miało być motywujące... żeby bardziej się chłopak postarał, podejrzewam że tak to właśnie odebrał.
Moja kobieta nie oczekuje ode mnie żebym zabierał ją do dobrych restauracji... sam chce, ponieważ uważam że na to zasługuje. Każdy człowiek wyznacza sobie pewne standardy życia i stara się ich trzymać.
|