|
Kamil_mchw nie znam Twojej dziewczyny, ale jeżeli wymaga ona od Ciebie, żebyś ją zabierał do drogich restauracji, to szczerze Ci współczuję... Ja nie mam nic przeciwko pizzeriom i szczerze mówiąc dla mnie miejsce ma drugoplanowe znaczenie, ważne, żeby było przyjemnie i tyle. A już na pewno nie uzależaniałabym od tego, czy związek będzie udany czy nie... Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najlepsze.
|