Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26356
Stary 17.10.2012, 18:19
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Gdzie banoli,babcia malina i bar mleczny a Mamma Mia chociażby ?
Zejdź na ziemie gościu i nie pier.dol takich ....a głupot bo chłopaka tylko zrazisz.
I wywietrz sobie łeb jak Ci tam plackami jebie.

Pimiento też dojebałeś.
Idź tam gdzie Ci kolega kamil pisze-wydasz 200zł na kolację z dziewczyną a róźnicy nie odczujesz.

jesteś żałosny...
myślisz że obrażając innych powiększysz swoje IQ
naucz się prezentować swoje zdanie, a nie przy.pierda.lasz się do innych!!

godzilla zrób tak jak ten zakompleksiony mówi... zaproś dziewczynę do pizzerii... na pewno się ucieszy. niesamowicie romantyczne miejsce... klimat świetny, jak zamówisz dwie pizze to dostaniesz cole gratis, nie zapłacisz za dużo... jedynie 30 zł. za placek którego zrobienie kosztuje 1 zł., z pieca na pizze unosi się piękny zapach fiołków i lawendy.

no kur.wa...

Trochę szacunku do siebie i do twojej kobiety... nie wiem ile masz lat, na co Cię stać i do czego jesteś przyzwyczajony (jakich standardów), ale pizzeria jest dobra żeby pójść całą paczką, najeść się, wypić browar i obejrzeć mecz. Zastanów się na co zasługuje twoja laska... i do tego dobierz restaurację. Jeśli wybierzesz pizzerie na romantyczną kolacje to nie pozostaje mi nic innego jak współczuć nieudanego związku.

wyśle ci prv.
Odpowiedz cytując