Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26355
Stary 17.10.2012, 16:53
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
El'kabat
nigdzie z wymienionych przez Ciebie knajp nie wybrałbym się z laską na romantyczną kolacje... całe sale przesiąknięte plackami, zero klimatu.
odnośnie resto illuminati... owszem ceny nie należą do najniższych... ale chyba nie chcesz zaprosić laski do Banoli, Koko czy do babci maliny (jedzenie mega!). za jakość czasem trzeba zapłacić... ale zapewniam - WARTO!!
Pimiento na kazku też jest ok.
Jak idziemy większą ekipą to zazwyczaj do Rooster-a, ale to nie jest dobre miejsce żeby zabrać laskę.


odp. na wcześniej zadane przeze mnie pyt. a polecę Ci coś godnego
Gdzie banoli,babcia malina i bar mleczny a Mamma Mia chociażby ?
Zejdź na ziemie gościu i nie pier.dol takich ....a głupot bo chłopaka tylko zrazisz.
I wywietrz sobie łeb jak Ci tam plackami jebie.

Pimiento też dojebałeś.
Idź tam gdzie Ci kolega kamil pisze-wydasz 200zł na kolację z dziewczyną a róźnicy nie odczujesz.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując