Marszałek napisał(a):

A ja z innej beczki.
Pierwszy raz od dawien dawna, wiedziałem wypowiadającego się rzeczowo trenera reprezentacji! Nie chciał grać dziś tylko za miesiąc i przy tym optował. Plus za powołanie Kuszczaka, co pokazuje, że wie co robi. Póki co nie wygląda to najgorzej szczerze mówiąc od strony selekcjonera. Jestem zaskoczony na plus.
|
A u mnie złapał za te wypowiedzi wielki minus. Mi to wyglądało na celowe granie na czas, pewnie w duchu się cieszył z tej ulewy i bałaganu z dachem, bo liczył na odroczenie egzekucji i powrót Błaszcza.