Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26352
Stary 17.10.2012, 14:32
godzilla napisał(a):Wyświetl post
zna ktos jakas dobra knajpke/restauracje , klimatyczna, gdzie mozna sie przejsc z dziewczyna? w celu jedzenia a nie picia alko
W tej illuminati co kolega wyżej podał to ceny raczej kosmiczne.

Z takich bardziej włoskich to Mamma Mia na Karmelickiej,Trzy Papryczki na Poselskiej i pizzeria Cyklop na Mikołajskiej .

We wszystkich zawsze wychodziłem zadowolony.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując