godzilla napisał(a):

|
zna ktos jakas dobra knajpke/restauracje , klimatyczna, gdzie mozna sie przejsc z dziewczyna? w celu jedzenia a nie picia alko
|
W tej illuminati co kolega wyżej podał to ceny raczej kosmiczne.
Z takich bardziej włoskich to Mamma Mia na Karmelickiej,Trzy Papryczki na Poselskiej i pizzeria Cyklop na Mikołajskiej .
We wszystkich zawsze wychodziłem zadowolony.