godzilla napisał(a):

|
zna ktos jakas dobra knajpke/restauracje , klimatyczna, gdzie mozna sie przejsc z dziewczyna? w celu jedzenia a nie picia alko
|
wszystko zależy ile chcesz wydać kasy... rynek czy kazimierz? ą ę czy normalny standart?
http://restoilluminati.pl/
zamów sobie stolik na samym końcu sali...
Avenue na kazimierzu też spoko...