Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26351
Stary 17.10.2012, 14:10
godzilla napisał(a):Wyświetl post
zna ktos jakas dobra knajpke/restauracje , klimatyczna, gdzie mozna sie przejsc z dziewczyna? w celu jedzenia a nie picia alko
wszystko zależy ile chcesz wydać kasy... rynek czy kazimierz? ą ę czy normalny standart?
http://restoilluminati.pl/
zamów sobie stolik na samym końcu sali...
Avenue na kazimierzu też spoko...
Odpowiedz cytując