Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7931
Stary 17.10.2012, 13:46
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy jestem czy te schody są traktowane jako drogi ewakuacyjne.
Bo jestem sobie w stanie wyobrazić co by się działo na tych schodach podczas jakiejś paniki.

Drożność ciągów na trybunach, ....a !
Czytałem już w wielu miejscach, że stadion jest niebezpieczny i nie do końca spełnia wymogi.
Były zresztą przepychanki, bo straż nie chciała podpisać papierów przed EURO.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując