Mareq napisał(a):

Ciekawy jestem czy te schody są traktowane jako drogi ewakuacyjne.
Bo jestem sobie w stanie wyobrazić co by się działo na tych schodach podczas jakiejś paniki.
Drożność ciągów na trybunach, ....a !
|
Czytałem już w wielu miejscach, że stadion jest niebezpieczny i nie do końca spełnia wymogi.
Były zresztą przepychanki, bo straż nie chciała podpisać papierów przed EURO.