Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7927
Stary 17.10.2012, 11:57
MatMario napisał(a):Wyświetl post
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu

No i jest część instrukcji. Wiatr do 30 km/h temperatura musi być na + i deszczu, śniegu być nie może. Czyli jeszcze trzeba czasem spojrzeć w pogodę żeby stadion móc użytkować.

Ogólnie to jestem ciekaw do jakiej temperatury, dach może być rozłożony.
Czyli jest to typowy dach przeciwsłoneczny
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując