MatMario napisał(a):

http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu
No i jest część instrukcji. Wiatr do 30 km/h temperatura musi być na + i deszczu, śniegu być nie może. Czyli jeszcze trzeba czasem spojrzeć w pogodę żeby stadion móc użytkować.
Ogólnie to jestem ciekaw do jakiej temperatury, dach może być rozłożony.
|
Czyli jest to typowy dach przeciwsłoneczny
