Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 17.10.2012, 11:43
To nie ten temat, także mój ostatni post OT w tej materii.

OT
F-cuda, skoro Wikipedia Cie nie przekonuje to przeczytaj co napisano tu zastanów się dlaczego używasz pojęcia 'finanse rezerwowe', zastanów się czy każdy ma szanse Cie rozumieć tak jakbyś tego pragnął. Jeśli nie - zmień definicje na tą która jest powszechnie uznana. Przeczytaj inne rzeczy odnośnie budżetu np tu. Przekmiń temat, poszukaj sprawozdań SSA, przeanalizuj, odczekaj dzień i porusz go w odpowiednim dziale - z chęcią przeczytam dowiem się i pociągnę polemikę. Z tego co pamiętam ładnie przygotowałeś temat transferowy. Póki co, Twoje argumenty, a w zasadzie ich brak, czynią Twoją wypowiedz mało wiarygodną.
/OT

Powodzenia, 3mam kciuki.

Lukasz.
Odpowiedz cytując