|
Zapomnieliście już chyba, że stadion ten został wybudowany z naszych podatków ale tylko ( jak mówiła ministra Mucha ) na przyjazne imprezy. Sprawdził sie przecież na koncercie otwarcia dla zaproszonych VIP-ów i podczas biegania ministry Muchy dookoła niego.
|