liczby powiniętych za sektrówke póki co nie podana bo dalej trwają januszom wjazdy do apartamentów. Ci z PZPN którzy pomagali wnieśc sektorówke juz chyba uciekli z kraju przed represjami.
p.s. w warszawie to chyba grubszy deszcz pada niz w calej Polsce. W ogole ja jestem w szoku oglądając od godziny 20 próby walki z murawą, to takie typowo polskie stać i patrzyć czy nie wydarzy sie cud zamiast cokolwiek zrobić.
No i Ci spece w tv, gwiazdy a ....a przepisów nie znają, jeden debil mówił ze ten mecz moze sie nie odbyc w tym roku
