Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60474
Stary 17.10.2012, 05:49
Ciekaw jestem ile zespoły tracą na Młodej Ekstraklasie, bo wydaję mi się że zyski to są zerowe, celu nie ma ta ME, gdyby był może za zwycięstwo awans do NextGen Series, to myślę że wiele zespołów chciałoby się to tej LM Juniorów złapać
Odpowiedz cytując