Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7914
Stary 17.10.2012, 01:14
Mamy jeszcze wieksza kompromitacje, bo i rzecznik PZPNu, a takze kobieta i dyrektor NCS'u poprostu klamali. Olejkowska swiadomie wprowadzila w blad opinie publiczna mowiac o tym, ze to delegat FIFA nakazal granie przy otwartym dachu(co tez jest bzdura, jesli chodzi o czysta logike, bo mecz organizuje PZPN...to FIFA moze jeszcze nam bedzie stadiony wybierac ? totalna bujda). Przepisy przytoczone przez weszlo jasno zadaja klam temu, co wygadywala ta pani. Dach mozna bylo zamknac praktycznie w kazdym momencie(takze po rozpoczeciu spotkania). Wowczas mialyby sens te przerwy, bo pewnie w ciagu godziny murawa doszlaby do siebie. Domyslam sie, ze delegat opoznial rozpoczecie spotkania, bo spodziewal sie wlasnie zamkniecia dachu. Druga rzecz, to klamstwa zarzadzcy nt. tego, ze nie mozna zamknac dachu w czasie ulewy(to po ch.. taki dach?). Architekt Narodowego jasno wypowiedzial sie w tej sprawie. Podsumowujac, dzialana PZPN+ NCS osmieszyly Polske. Tez przedziwna konferencja prasowa na ktorej pani z NCSu stwierdzila, ze zadna murawa nie moglaby przyjac takiej ilosci deszczu...co jest tez oczywiscie bzdura.

P.S - No i tez z przytaczanych tu informacji jasno wynika, ze murawa polozona obecnie na narodowym nie jest murawa nadajaca sie do rozgrywania meczow pilkarskich(brak drenazu, co bylo widac golym okiem).
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 17.10.2012 o godz. 01:19.
Odpowiedz cytując