serek.c2 napisał(a):

|
Wolfy - wydaje mi się, ze kolega po prostu źle zrozumiał Jaliensa... Może on mówił, ze za rozwiązanie trwającego jeszcze 15 miesięcy kontraktu (nie wiem kiedy padła propozycja - być może zaraz po przejęciu sterów przez Bednarza) otrzymał propozycję 3 miesięcznego wynagrodzenia. Nie wierzę w ponad roczne zaległości płacowe, to wręcz niemożliwe.
|
"They didn't pay me for 15 months and I still didn't talk about it in the newspapers" - tak dokladnie Kew powiedzial... choc fakt z tymi 3 mscami to moze i mu chodzilo o to co zostalo (troche zrobiony bylem

, bo chyba mowil to jak wspomnialem o mozliwosci rozwiazania kontraktu... ale 2-3 podkreslil ze tak dlugo mu nie placili, wiec czy mu to w koncu reguluja czy nie, to jednak przez taki kawal czasu nie placili/nie placa.. a 3 msce zamiast 12 to i tak zalosne..
To co sie dzieje w klubie to dramat, ale dalej nie wierze w zapasc.. bo za 2010 mielismy 1,5 mln zl zysku, a w 2011 biorac pod uwage mistrzostwo i dobry wynik w pucharach... nie wierze ze az takie straty narobilismy...