Tu jest proste pytanie(choć odpowiedź może być skomplikowana
Kto odpowiada za to by mecz niezależnie od warunków, się odbył.
pzpn, operator czy fifa?
Dach jest jaki jest ale sprawa kiedy i w jakich warunkach można go składać czy rozkładać, była znana już dawno temu.
Normalnie powinno to wyglądać tak że albo wczoraj albo nawet dziś, znając prognozę - zamyka się dach i tyle.Pada przed meczem, dach jest - nie pada i nie ma padać - dach się rozkłada.
A tu 'przespano' moment kiedy nie lało ale wiadomo było że lać będzie i to długo a jak już zaczęło to było za późno.