emj10 napisał(a):

Właśnie o tym piszę. Ktoś zmianę poniedziałkowej decyzji mógł wymóc. Jeśli nie był to PZPN, który wydaje się, że było to jego obowiązkiem, a jak twierdzi NCS nikogo nie przekonano do tego pomysłu to właśnie trupa Laty odpowiada za to pośmiewisko przed całym piłkarskim światem.
Już widzę te tytuły: "Na najdroższym stadionie świata nie da się grać w piłkę podczas deszczu".*
* Najdroższy / bądź nie - można skreślić.
|
A niby dlaczego miałoby być to obowiązkiem pzpnu? Nie rozumiem twojej logiki. Obowiązkiem FIFY jako organizatora meczu w ramach el do MS 2014 jest przygotowanie meczu we współpracy z odpowiednimi instytucjami tak, żeby mecz mógł się bezpiecznie odbyć i to ona podejmuje ostateczne decyzje i ponosi konsekwencje. Rozumiem, że tutaj na chłopski rozum można inaczej postąpić, ale żyjemy w czasach jakich żyjemy, procedury są teraz najważniejsze, bo każdy chce umywać ręce od odpowiedzialności, więc, nie rozumiem tego twojego najazdu na pzpn. PZPN może tylko zgłosić uwagę, którą jak twierdziła rzeczniczka, zgłosiło, ale postulat oddalono, bo nie chcieli tego delegaci FIFA ani sztaby reprezentacji. Dachu nie zamknięto na ich wniosek, odpowiedzialna jest za to FIFA i tyle
Sialalalala - no jasne, że można ale co ma piernik do wiatraka?