Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7890
Stary 16.10.2012, 22:30
Właśnie o tym piszę. Ktoś zmianę poniedziałkowej decyzji mógł wymóc. Jeśli nie był to PZPN, który wydaje się, że było to jego obowiązkiem, a jak twierdzi NCS nikogo nie przekonano do tego pomysłu to właśnie trupa Laty odpowiada za to pośmiewisko przed całym piłkarskim światem.

Już widzę te tytuły: "Na najdroższym stadionie świata nie da się grać w piłkę podczas deszczu".*
* Najdroższy / bądź nie - można skreślić.
Odpowiedz cytując