Oczywiście winnych całej sytuacji nie znajdziemy - każdy umywa ręce.
Trzeba przyznać, że Grzesiu L. odchodzi z wielką pompą

To kara za rozdanie 50% biletów po znajomości i kara dla głupków z klubu kibica
Tak jak po euro można było być dumnym tak teraz wstyd na cały świat no ale organizatorem wtedy była uefa i jakoś na mecz otwarcia dach zasunięto i mimo oberwania chmury 2 godz. przed meczem otwarcia wszystko odbyło się bez problemów.