emj10 napisał(a):

|
Brak deszczu, czy wiatr mogą być istotne przy czymś takim. Nie znam się na konstrukcji, musiałbym spytać siostry, która w tym siedzi, ale pewnie jest jakieś ograniczenie nacisku, który może być podczas ciągłej ulewy przy składaniu, bądź rozkładaniu dachu. Masz inne wytłumaczenie?
|
Ja wierzę w to, że dach jest s.......ony. Pytanie - jak to możliwe na stadionie za dwa miliardy?!
Bo przyznasz chyba, że nie jest to normalne?