Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7885
Stary 16.10.2012, 22:23
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie konstrukcja (na pewno) ma jakieś warunki, dla których można dokonać tej operacji. Podobne warunki są choćby przy montowaniu szyb na wieżowcach.
Być może wydaje Ci się, że to co napisałeś brzmi mądrze. Jest wręcz przeciwnie.

Jeżeli "warunki brzegowe" zasunięcia dachu to brak deszczu...
Muszę dalej ciągnąć?

Ponawiam pytanie - gdzie tu wina PZPN?

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Także mając te informacje kogo w tym wypadku należy obwinić? Czyż nie PZPN, który po stronie polskiej zajmował się organizacją meczu, a od rana przygotowywał na wielkie chlańsko (Latuś podobno już przed meczem był w cugu) i zamiast poinformować wszystkich, włącznie z reprezentacjami, że w Warszawie ma padać do wieczora to siedzieli z założonymi rękoma i czekali na bibkę?
OK, to już jest marne fantasy. Co ma nawalony Lato do faktu, ze nie ma drenażu i dachu nie da się zasunąć podczas deszczu?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2012 o godz. 22:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując