Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7878
Stary 16.10.2012, 22:12
Przecież sam pisałem o meczu na Ukrainie. Jak dobrze pamiętasz to był on na godzinę przerwany, a burza przeszła nad stadionem i drenaż mógł zebrać wodę. A tutaj jak pada od południa tak pada.

Co do drenażu to nie są pytania do mnie, bo skąd mam to wiedzieć?
Odpowiedz cytując