Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7858
Stary 16.10.2012, 21:46
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jak to nie ma PZPN nic? Czyżby to kadra PZPN nie miała ochoty grać przy zamkniętym dachu, bo znowu dostaliby zadyszki?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu

Nie pada trochę, a nieprzerwanie od prawie 10h.
A, to nie ma problemu. W końcu nie ma technicznych możliwości, żeby wodę z murawy odprowadzić. Padał deszcz - siłą wyższa. Musi być basen zamiast murawy.



emj10 napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.
A to nie Ty jesteś tym obrońcą PO z politycznego? Skoro nie masz legitki to rozumiem, że społecznie?
Zresztą, praktycznie tam nie zaglądam bo mi to wisi, po prostu wkurza mnie takie odwracanie kota ogonem.

PZPN to łatwy cel, ale do k-nędzy problem leży chyba gdzie indziej...
Albo zjebano stadion za dwa miliardy, albo murawę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.10.2012 o godz. 21:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując