emj10 napisał(a):

A, to nie ma problemu. W końcu nie ma technicznych możliwości, żeby wodę z murawy odprowadzić. Padał deszcz - siłą wyższa. Musi być basen zamiast murawy.
emj10 napisał(a):

|
O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.
|
A to nie Ty jesteś tym obrońcą PO z politycznego? Skoro nie masz legitki to rozumiem, że społecznie?
Zresztą, praktycznie tam nie zaglądam bo mi to wisi, po prostu wkurza mnie takie odwracanie kota ogonem.
PZPN to łatwy cel, ale do k-nędzy problem leży chyba gdzie indziej...
Albo zjebano stadion za dwa miliardy, albo murawę.