Jak to nie ma PZPN nic? Czyżby to kadra PZPN nie miała ochoty grać przy zamkniętym dachu, bo znowu dostaliby zadyszki?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu
Nie pada trochę, a nieprzerwanie od prawie 10h.
O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.