Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7856
Stary 16.10.2012, 21:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.
Tak. Winne jest NCS na pewno, a czy PO? Pewnie też, bo to ich kolesie tam siedzą.

PZPN nic do murawy nie ma. Do stadionu zresztą też.
Były akcje już na euro, że trochę popadało i woda leciała na schody wewnątrz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując