emj10 napisał(a):

|
Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.
|
Tak. Winne jest NCS na pewno, a czy PO? Pewnie też, bo to ich kolesie tam siedzą.
PZPN nic do murawy nie ma. Do stadionu zresztą też.
Były akcje już na euro, że trochę popadało i woda leciała na schody wewnątrz...