|
Jaką legitymacją partyjną?
Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.
Obarczam PZPN winą za tą sytuację, gdyż oni zajmują się sprawami porozumienia między FIFĄ, a reprezentacjami. Z tego wyniknął cały problem.
|