Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7855
Stary 16.10.2012, 21:29
Jaką legitymacją partyjną?

Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.

Obarczam PZPN winą za tą sytuację, gdyż oni zajmują się sprawami porozumienia między FIFĄ, a reprezentacjami. Z tego wyniknął cały problem.
Odpowiedz cytując